VÍME CO VÁM CHUTNÁ
Vítáme Vás na www stránkách společnosti SKATT, zabývající se výrobou s distribucí smažených brambůrků. Brambůrky vyrábíme v několika příchutích a to slané, sýrové, česnekové a slaninové.
Nejdříve je nutné si vybrat typ a "gramáž" brambůrků. Pro prodejny se nejlépe hodí 100g a 200g balení, pro přímé podávání (restaurace, cateringové firmy) se více hodí 500g balení které lépe vychází v poměru balení/cena.
První objednávku je nutné zajistit přes telefon, nebo kontaktní formulář , kde se dohodnou podmínky dodávání zboží ( objem dodávek, četnost závozů vzhledem k záruční době, příp. obchodní smlouva, cena , způsob platby, systém objednávek a jejich potvrzování - možnost stálé objednávky a regionálního zastoupení )

telefon: 417 825 317
mob: 777 020 825
Zboží rozvážíme vlastní dopravou maximálně do třech pracovních dní od potvrzení objednávky. Rozvoz zboží po celé republice je zahrnut v ceně výrobku. Vyjímečně, při malém odběru vzhledem ke vzdálenosti Vás předáme regionálnímu zastoupení, který Vás bude okamžitě kontaktovat a dohodne cenu a pro Vás vhodný termín dodávky požadovaného zboží.

(C) 2009 SKATT spol.s r.o. | Všechna práva vyhrazena | info@skatt.cz